Indywidualny Program Mobilności Ponadnarodowej - Wizyta studyjna w Grecji

 W  ramach projektu "Polityki Publiczne Europejskiej Jakości"  w dniach 23-28 lipca 2017 roku  jako przedstawicielka ZAS uczestniczyłam w wizycie studyjnej  w Media TerraNea  - Greece w Salonikach. Był to dla mnie wielki zaszczyt i równocześnie duże wyzwanie.  

Spotykaliśmy się głownie w biurze w Media TerraNea. W pierwszy dzień  przedstawiciele tej organizacji wprowadzili nas w sprawy organizacyjne, opowiedzieli i swoich działaniach. Potem uczestnicy wizyty opowiedzieli o swoich organizacjach i działalności oraz oczekiwaniach związanych z wizytą studyjną.

Podczas kolwjnych spotkaniach miały miejsce następujące wydarzenia: Prezentacja Learning Media Project  (Uczenie się przez całe życie dla umiejętności korzystania z multimediów cyfrowych),  Platforma Kreatywności,  Spotkanie z młodzieżą w działaniu w Cafe tatooligans, Prezentacja projektu GEF (Green European Foundation), Spotkanie z przedstawicielem ADDART biurze, Spotkanie z przedstawicielką z Business Mentality - Dziel się pomysłami i wiedzą oraz Prezentacja Projektu Erasmus + Wyszukiwarka partnerów programu Youth 4 Media Network. Było sporo rozmów grupowych oraz indywidualny czas z mentorem. Na zakończenie wizyty zrobiliśmy  sobie  wspólne pamiątkowe  zdjęcie.  Więcej opowiem na najbliższym zebraniu. W galerii zamieszczam skany folderów  wskazanych wyżej zajęć.

Halina Moszyńska


‹ zobacz wszystkie aktualności

Dodaj komentarz

komentarzy : 0

Tytuł (*)
E-mail (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane

Aktualności

‹ zobacz wszystkie aktualności